###Dixit – najlepsza gra dla całej rodziny

Dixit to gra karciana, w której gracze muszą odgadywać, jakie zdanie przypisane jest do obrazka. Jeden z graczy jest “narratorem” i ma za zadanie przedstawić pozostałym uczestnikom gry swój obrazek w taki sposób, aby ci mogli odgadnąć, o co mu chodziło. Dixit jest świetną grą dla całej rodziny, ponieważ każdy może się w nią bawić na swój sposób.

###Dixit to gra karciana, w której gracze muszą odgadywać, jakie zdanie przypisane jest do obrazka. Jeden z graczy jest “narratorem” i ma za zadanie przedstawić pozostałym uczestnikom gry swój obrazek w taki sposób, aby ci mogli odgadnąć, o co mu chodziło. Dixit jest świetną grą dla całej rodziny, ponieważ każdy może się w nią bawić na swój sposób. Narrator przedstawia pozostałym graczom sześć rysunków i każdemu dodaje krótkie zdanie lub słowo opisujące rysunek. Zadaniem innych uczestników gry jest odgadnięcie, któremu zdaniu narrator przyporządkował swoje dzieło. Aby to uczynić musza oni posłużyć się trzema kartami ze swojego talii. Wybierają one spośród sześciu dostepnych rysunkow i dokladnie tak samo postepujemy jak narrator w pierwszej fazie gry czyli dodajemy do nich krótkie streszczenia lub słowa. Nastepnie narrator oglada nasze propozycje i decyduje czyja interpretacja byla najblizsza temu czego on chcial przekazać poprzez swoj rysunek

Idealna gra dla całej rodziny!

Dixit – idealna gra dla całej rodziny!

dixitnowość to świetna gra dla całej rodziny, która pozwala na wiele godzin zabawy i śmiechu. Jest to gra karciana, w której gracze muszą odgadywać, jakie zdanie powiedział gracz, który wylosował obrazek. Dixit jest łatwa do nauczenia i ma prostą zasadę: każdy gracz losuje jeden obrazek ze swojej talii i mówi dowolne zdanie, które według niego pasuje do tego obrazka. Następnie pozostali gracze wybierają jeden obrazek ze swojej talii, który według nich pasuje do tego, co usłyszeli. Jeśli więcej niż jeden gracz wybierze taki sam obrazek, to ten gracz wygrywa punkt. Dixit to idealna gra dla osób lubiących myśleć poza schematami i szukających nowych wyzwań.

###2. Dixit – świetna gra dla całej rodziny!

Dixit to gra, w której wszyscy gracze mają takie same karty. Jeden z graczy jest “narratorem” i musi opowiedzieć historię, a pozostali gracze muszą dobrać kartę, która według nich najlepiej pasuje do tej historii. Jeśli kilka osób dobierze tę samą kartę, to wygrywa osoba, która jest “narratorem”. Dixit to świetna gra dla całej rodziny, ponieważ każdy może grać na swoich warunkach. Jeśli chcesz się bawić i śmiać, możesz po prostu dobrać dowolną kartę i opowiedzieć dowolną historię. Ale jeśli chcesz się trochę bardziej skupić i pomyśleć, możesz dobrać kartę, która według ciebie bardzo dobrze pasuje do historii.

W Dixit gracze mogą rozwijać swoje umiejętności narracyjne i wyobraźniowe, a także ćwiczyć umiejętności słuchania i interpretowania. To świetna gra dla całej rodziny, ponieważ każdy może w nią grać na swój sposób.